Krycie dachów Warszawa !

Jaka jest nasza firma zajmująca się Kryciem Dachów w Warszawie

Działamy na rynku dekarski od ponad 20 lat i na tym na pewno nie poprzestaniemy. Posiadamy ogromne doświadczenie świadcząc usługi zajmujące się kryciem dachów. Działamy na terenie Warszawy od samego początku powstania naszej działalności i mieliśmy przyjemność wykonać pokrycie dachów na dużej ilości budynków z tego terenu.

Szkolenia dla pracowników

Nie pozostajemy obojętni naszym pracownikom staramy się im zagwarantować skuteczne szkolenia mające na celu sukcesywnego nabywania wiedzy bądź jej utrwalania. Podstawowym szkoleniem które każdy dekarz należący do naszej firmy musi przejść to kurs BHP. Praca na wysokości jest niezwykle wymagająca oraz ryzykowna. Zasady bezpieczeństwa powinien każdy znać by jak najbardziej uniknąć niefortunnych zdarzeń. Jest to niezwykle ważne podczas krycia dachu. Ponawiamy kurs BHP po pewnym okresie czasu tak by wiedza nabyta nie umknęła, reaktywacja jest nie rzadziej niż co 3 lata.

Jednak nie poprzestajemy na tym. Dbamy by każdy pracownik zajmujący się w naszej firmie kryciem dachu posiadał aktualizowaną wiedzę dotyczącą materiałów figurujących na rynku. Tak by mógł bez najmniejszych zastrzeżeń zaproponować dobór tego najlepszego naszemu klientowi. Bo co to za dekarz nie znający się na dachówkach . My jak najbardziej od tego odbiegamy.

Pracujący dla naszej firmy dekarz dobierze właściwą dachówkę a ponad to będzie potrafił ją perfekcyjnie zamontować. Ponieważ dodatkowo przeprowadzamy instruktarz stanowiskowy, który ma na celu nauczenia dekarzy technik krycia dachów w taki sposób by każda dachówka położna przez pracownika z naszej firmy wyglądała tak samo- czyli perfekcyjnie! Posiadamy własne autorskie techniki mające na celu krycie dachówdlatego dachy przez nas pokryte są tak wytrzymałe a na dodatek posiadają wiele walorów estetycznych czyli to czego każdy klient oczekuje.

Praca dla nas – Krycie dachów w Warszawie!

Sumiennie dbamy o każdego pracownika, który świadczy usługi w naszej firmie. Za każdą widocznie staranną i sumienną pracę nasi dekarze są doceniani. Jest to ryzykowna praca oraz wymagająca wiele wysiłku fizycznego więc jeżeli widzimy, że pracownik przykłada się do wykonania jak najlepiej swojej roli my również chcemy jak najlepiej wykonać swoją rolę jako pracodawca i nie ośmielamy się go wynagrodzić. Daje to nam jeszcze więcej chęci i motywacji. Co sprawia, że dla naszych dekarzy krycie dachów przestaje być pracą tylko zamienia się w hobby. Efektem tego jest to, że sami chętnie dochodzą do nowinek dekarskich na temat powstałego nowego surowca bądź opatentowania nowej skutecznej techniki. Po przez nasze docenianie ich pracy, zaangażowanie oraz zapał również u nich diametralnie się podnosi. Co skutkuje każdym pokryciem dachowym w sposób staranny i niezwykle dokładny na Twoim budynku w Warszawie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmującą się kryciem dachowym w Warszawie. Jest to spowodowane tym, że żaden dekarz pracujący dla nas nie odczuwa godzin przepracowanych tylko i wyłącznie spożytkowany czas na czymś przyjemnym. Co daje nam pełne zaangażowanie i perfekcyjne wykonanie pokrycia dachowego w Warszawie. Dbamy o naszych klientów i podchodzimy do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Za naszymi wykonania mi pojawia się ogromne grono zadowolonych klientów, jednak nie poprzestajemy na laurach i udowadniamy za każdym razem, że jesteśmy jedną z lepszych firm zajmującą się kryciem dachowym w Warszawie.

Bo z nami Ci się pokryje.